Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Basketbal ženy: Sokol Šlapanice – Renocar Podolí

V neděli 15.12.2019 jsme na domácí půdě odehráli zápas proti soupeři Renocar Podolí. Od začátku zápasu vedl a měl kontrolu nad zápasem, zkušenější tým Renocar Podolí, kdy do poločasu zápasu jsme prohrávali o 15 bodů (22:37). Stáhnout bodové manko se podařilo v 3.třetině, kdy jsme stáhli na rozdíl 4 bodů (41:45). V poslední čtvrtině jsme nedokázali obrátit zápas na naši stranu a soupeř Podolí udržel svoji výhru. Během zápasu padly 4 trojkové hody, 15 dvoubodových hodů a nájezdů, a 9 bodů z 14 trestných hodů. Konečný stav zápasu Sokol Šlapanice x Renocar Podolí 51:61 (10:16, 22:37, 41:45). Stav bodů na hráčky: Mináriková K. – 14, Rubanová D. – 11, Němcová M. – 7, Mináriková M. – 6, Lukešová P. – 5, Jaslovská N. – 5, Sobociková T. – 2, Veselá V. – 1.