Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

JML – Třebíč+Tesla

Poslední dva zápasy před pozastavením zrovna rozběhlé sezóny 20/21 kvůli pandemii koronaviru a příslušným státním nařízením odehrálo naše mužstvo TJ Sokol Šlapanice „A“ v Třebíči v sobotu 10.10 s místním „B“ týmem a v neděli 11.10 v Brně se silným soupeřem z Tesly. Níže krátký report:

TJ Třebíč B-Sok. Šlapanice „A“. Konečné skóre: 65:47 (17:14 35:28 47:42). 10.10.2020 17:00.

V prvním zápase víkendu přijelo naše družstvo vybojovat nutnou výhru do Třebíče. Prakticky v plné sestavě, posilněni navíc o novou akvizici jsme však celý zápas tahali za kratší konec. I přes poměrně slušný výkon v obraně se nám v útoku opět nepodařilo nastřílet více jak 50 bodů, což je v soutěži, jakou je JML prostě málo.

Po závěrečném hvizdu jsme tak museli zkousnout nepříjemnou porážku a i přes poměrně vyrovnaný průběh prvních třech čtvrtin nakonec rozhodla čtvrtina poslední, ve které jsme nastříleli pouze 5 bodů, zatímco soupeř 18. To mluví snad za vše.

TESLA Brno – Sok. Šlapanice „A“. Konečné skóre 74:56 (18:16 39:32 60:45). 11.10.2020 11:00

Nedělní zápas na Tesle byl jakýmsi lakmusovým papírkem schopnosti našeho týmu prosadit se ve společnosti TOP 5 družstev JML. V první polovině jsme předvedli opět sympatický a bojovný výkon a soupeře snad i trochu zaskočili. V nastaveném tempu jsme však bohužel nevydrželi hrát dále a ony pověstné nůžky se začali brzy po poločase rozevírat hlavně kvůli velice dobrém výkonu soupeřova pivota, který nás zlomil hned několika trojkami v řadě za sebou.

Čtvrtá čtvrtka se pak už spíše dohrávala a bylo tak možné vyzkoušet si mladé hráče z lavičky a herní systémy.

Komentáře jsou uzavřeny.