Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sokol Šlapanice „A“ – BK Vyškov

V sobotním zápase dne 26.9 nastoupilo naše družstvo proti nepříjemným soupeřům z Vyškova, kteří nás už nejednou pořádně potrápili. Do poločasu měl více ze hry soupeř a na konci druhé čtvrtiny ukazovalo skóre na tabuli stav 23:30 pro hosty. V prvním poločase nebyl náš výkon vůbec dobrý a hlavně díky velké spoustě nesmyslných ztrát a zahozených košů jsme pomalu za Vyškovem ztráceli.

Proto také byl obraz hry třetí čtvrtiny tak překvapující – nedovolili jsme v ní soupeři ani jediný bod a celkový výsledek se tak překlopil na naši stranu – 34:30. Ač to v útoku stále ještě dost skřípalo, v obraně jsme odvedli velký kus tvrdé práce a odměnou nám bylo kuriózní čisté konto. To však stále ještě nebyl konec! Snad spící na vavřínech, jsme soupeři v poslední čtvrtině dovolili skórovat ze snadných košů a naše exkluzivní obrana z třetí čtvrtiny byla ta-tam. V tomto posledním úseku hry jsme obdrželi 25 bodů a tím si de facto prohráli zápas. Našim dalším slabým místem po celý zápas byl také tristní útok, vždyť jsme nedokázali ani v jedné čtvrtině nasázet více jak 15 bodů. Budiž naší omluvou, že šlo o první ostrý zápas sezóny a proběhly velké změny v kádru mužstva.

Konečné skóre: 43:55 (15:11 23:30 34:30).